Jump to content

Hřebíky

Nabízíme ocelové stavební hřebíky, kolářské hřebíky, čalounické hřebíky, hřebíky do krytiny, konvexní hřebíky, šroubové hřebíky a svorky. V povrchové úpravě Zinek bílý, Nerez a Měď nebo bez povrchové úpravy.

Dále také nastřelovací hřebíky s podložkou a páskované nastřelovací.

Na přání zákazníka múžeme objednat větší průměr a délku, či jinou povrchovou úpravu.

Stavební hřebíky

Stavební hřebíky mají plochou drážkovanou hlavu a jsou nejběžnějším typem hřebíků používaných ve stavebnictví

Nabízíme ocelové stavební hřebíky bez povrchové úpravy. 

Image

 

Image

 

 

 


 

Kolářské hřebíky

Kolářské hřebíky mají velmi malý průměr hlavy, jen nepatrně větší než je průměr hřebíku. Používají se především k připevňování obkladových dřevěných palubek a dokončovacích podlahových a dekoračních lišt.

Nabízíme ocelové kolářské hřebíky v povrchové úpravě Zinek bílý, Nerez a Mosaz.

ImageImage


 

Čalounické hřebíky

Čalounické hřebíky jsou malé hřebíčky s čočkovitou hlavou, používají se k výrobě dřevěného nábytku a k připevňování textilního čalounění.

Nabízíme čalounické hřebíky s půlkulatou nebo rovnou hlavou bez povrchové úpravy.

ImageImage


 

Hřebíky do krytiny

Hřebíky do krytiny, často nazývané jako lepenkové, mají velkou nízkou hlavu. Používají se především ve stavebnictví pro připevňování střešních krytin, lepenky nebo šindelů

ImageImage


 

Konvexní hřebíky

Konvexní hřebíky se především používají při výrobě dřevěných palet a kde je vyžadována vysoká pevnost spoje. Mají rovnou halvu a na dříku jsou vyválcovány „kroužky“, které výrazně zvyšují pevnost spoje.

ImageImage


 

Šroubové hřebíky

Šroubové hřebíky, označované jako hřebíky kroucené, se především používají při výrobě dřevěných palet, obalů a kde je vyžadována vysoká pevnost spoje. Mají plochou hlavu a na dříku je vyválcována „šroubovice“, která zvyšuje pevnost spoje. 

ImageImage


 

Nastřelovací hřebíky s podložkou

Nastřelovací hřebíky s rovnou halvou a jednou podložkou, se používají ve stavebnictví pro upevňování kovových svorek, lišt a pásů.

ImageImage


 

Páskované nastřelovací hřebíky

Páskované nastřelovací hřebíky, jsme schopni dodat v tomto provedení: Páskované hřebíky na drátku, Páskované hřebíky v plastu, Páskované hřebíky v papíru, Hřebíky páskované v plastovém svitku a Kolářské hřebíky „Brady“.